Bayilik Başvurusu
Neden Biz

Neden Biz

1906 yılında Arthur Banker ve Colbert Coldwell tarafından San Francisco’da kurulan Coldwell Banker bu genç girişimciler sayesinde yüzyılı aşan bir süredir müşterilerinin gayrimenkul ihtiyaçlarına tam zamanında ve kaliteli hizmet ile birlikte eşsiz deneyimler sunarak cevap vermeye devam ediyor.Sektörün en güvenilir markası olmayı yıllardır sürdüren Coldwell Banker, 52 ülkede 3000’i aşkın ofisi ve 120.000 gayrimenkul danışmanlar ile sektöre yön vermeye devam etmektedir.

Türkiye’de 2013 yılından itibaren hizmet vermeye başlayan Coldwell Banker Türkiye’deki gayrimenkul sektörünün seyrini ve geleceğini değiştirerek profesyonelliği ve girişimcilik ile birleştirdi.Uluslararası sağlandığı güven ve yenilik ile kendini kaliteli hizmete adamış ve bu disiplin ile gayrimenkul sektöründe 115 yıldır dünyanın en köklü ve güçlü markasına sahiptir.

Konut, lüks evler ve ticari gayrimenkul danışmanlığında kendi sektöründe en yüksek satış hacmine sahip olmaya ve bu sektörün gelişimine yön vermeye devam ediyor.100 yıldır aynı emin adımlarla ilerlemeye ve müşterilerin ihtiyaçlarına ve hayal ettikleri gayrimenkullere kavuşmalarını sağlamaya devam ediyoruz. Networkümüz ve uzmanlığımız ile markamız gayrimenkul sektöründe adından söz ettiriyor. Değişmeyen misyonumuz ile gayrimenkul konusunda dürüst, etik ve güvenilir bir şekilde hizmet veriyoruz. Kuzey Amerika’nın en eski ve güçlü gayrimenkul franchise sistemine sahip olan Coldwell Banker markamız pek çok açıdan dünyada girişimci ruhunu açığa çıkaran ilk gayrimenkul firmasıdır.

1906 yılında kurulan Coldwell Banker Amerika’da ve Türkiye’de gayrimenkul alım satım şekillerini değiştirmiş ve dünyada en önde gelen güvenilir gayrimenkul firması olmuştur. 52 ülkede faaliyetleri sürdüren Coldwell Banker her yıl istikrarlı bir şekilde gayrimenkul pazarında kendi işini kurmak, geliştirmek ve girişimci olmak isteyen genç yatırımcılar için fırsatlar sunuyor. Yüzyılı aşkın süredir tecrübesi ve kalitesiyle yol gösterici olmaya devam ediyor. Teknolojinin tüm imkanlarından ve olanaklarından faydalanan gelişmeleri takip eden ve her gelişmeyi uygulamaya koyan bir marka olarak yoluna devam ediyor. İş geliştirme sistemi ile yeni müşterilere ulaşmak ve süreci kolaylaştırmak için pazarlama ürünleri sunmaktadır.Coldwell Banker’ın bütün çalışanları sektörün en bilgili ve eğitimli bireyleridir.