Bayilik Başvurusu
Deneyimlerimizden Faydalanın

Deneyimlerimizden Faydalanın

Köklü Markamız

1906 yılında genç yatırımcılar Colbert Coldwell ve Arthur Banker tarafından San Francisco’da kurulan ve günümüze kadar istikrarlı bir şekilde sektöründe liderliğini elinden bırakmayan köklü markamız ile tüm hızımızla gayrimenkul sektöründe hizmet vermeye devam ediyoruz.

Deneyimli Ekiplerimiz

Uluslararası deneyimini ve tecrübesini Türkiye’de devam ettiren Coldwell Banker, gayrimenkul franchise sektöründe adından söz ettiren ve başarılı biri olan Dr. Gökhan Taş ile 2013 yılında Türkiye Master Franchise haklarını aldı. Coldwell Banker’ın ülke başkanlığını görevini sürdüren Dr. Göktan Taş alanında profesyonel ve satış konusunda uzmanlaşmış bir ekip kurdu. Bu sağlam ve dinamik yapılanma ile Türkiye’de ilerlemeye gücüne güç katmaya devam etti.

Hizmet Alanlarımız

  • Konut ve Lüks Konut: Her bütçeye uygun müşterilerinin isteklerine ve ekonomik durumuna göre onlara en iyi danışmanlık hizmetini sunuyoruz.
  • Proje Satış: Dünya çapında ve Türkiye’de büyük yatırımlı inşaat projeleri için danışmanlık vermekteyiz.
  • Kentsel Dönüşüm: Yaygınlaşan kentsel dönüşümler ile birlikte kat karşılığı satışlar hakkında danışmanlık hizmeti veriyoruz.
  • Ticari Gayrimenkul: Yoğun trafik akışının olduğu bir cadde veya bir iş sahasında kurulacak olan fabrika veya işyeri ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz.
  • Arsa: Arazi alım satım ve kiralama işlemlerinize en iyi aracılık hizmetini vermekteyiz.
  • Portföy Yönetimi: Gayrimenkul portföyüne sahip olan müşterimize portföy ve yönetim hizmeti sunuyoruz.

Eğitim ve Rehberlik

Başarının devamlılığı için eğitim her alanda şarttır. Coldwell Banker olarak dünyada bir ilk olan danışman eğitimleri için kurduğumuz Coldwell Banker Üniversitesinde her türlü danışmanlık eğitimini veriyoruz.

Kongre ve Toplantılar

Takım çalışmasına ve kişisel gelişime önem veriyoruz. Yeni insanlar ile tanışmak ve ailemizi büyüterek aramızdaki iletişimi güçlendirmek için 3 ayda bir toplantılar ve kongreler düzenliyoruz.

Teknolojik Altyapı

Tüm ofislerimizin teknolojik ihtiyaçlarını karşılıyor ve destek veriyoruz.

Danışmanlık ve Destek

Gayrimenkul danışmanlarımızın isteklerini önemsiyoruz ve mutlak başarısını sürdürmesi için gereken her türlü desteği veriyoruz.

Pazarlama ve İletişim

Sektörde birinciliği bırakmamak ve paydaşlarımızın kalitesini arttırmak için bilinen bütün pazarlama ve tanıtım tekniklerini aktif bir şekilde kullanıyoruz. Danışmanlarımızın iletişim ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.